تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ایران به گروه مطالعات بین‌المللی مس می پیوندد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۳۰ تير
  تهران - لایحه عضویت ایران در گروه مطالعات بین‌المللی مس، به منظور بهره گیری تامین منافع ملی و تحقق هر چه بیشتر همگرایی منطقه‌ای و بین‌المللی در راستای اصول و اهداف استراتژیک سیاست خارجی کشور از سوی رییس جمهور تقدیم مجلس شد.
 • کارخانه تولید لوله مسی در کرمان با حضور رییس جمهور بهره برداری میشود
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۳۰ تير
  کرمان - کارخانه تولید لوله مسی یکی از طرحهای توسعه کارخانه مس شهید باهنر کرمان برای تولید سه هزار تن لوله با روش جدید و فناوری روز، فردا با حضور رییس جمهور در جاده باغین کرمان به بهره برداری می رسد.
 • نرخ آهن خصوصی‌ها همچنان با ثبات
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۹ تير
  گروه بنگاه‌ها - برای چهارمین روز متوالی نرخ مقاطع فولادی در بازار غیررسمی با ثبات بود.
 • قیمت تیرآهن ریخت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۹ تير
  گروه بورس کالا – پس از 2 هفته افزایش قیمت تیرآهن، دیروز قیمت همه سایزهای آن در بازار ارزان شد؛ این در حالی است که قیمت میلگرد همچنان از ابتدای هفته ثابت بوده و تغییر نداشته است. دیروز قیمت تیرآهن سایز 14، 800 تومان، تیرآهن شاخه 16، یک هزار تومان، تیرآهن شاخه 20، 8 هزار تومان، تیرآهن شاخه 22،9 هزار تومان، تیرآهن 24، 500 تومان و تیرآهن شاخه 27، 3 هزار تومان کاهش یافت.
 • بازار فولاد و سیمان تحت کنترل دولت است
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۹ تير
  قائم مقام معاون بازرگانی داخلی وزیر بازرگانی اتخاذ تمهیدات تازه برای افزایش عرضه دو محصول استراتژیک فولاد و سیمان، اولی از طریق اقتصادی کردن واردات جهت تأمین کسری نیاز بازار و سیمان از طریق اصلاح ساز‌و‌کار توزیع خبر داد.
 • نوسان محدود میلگرد، سردرگمی تیرآهن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  گروه بورس کالا – روز گذشته در بازار آهن نرخ میلگرد در مقایسه با روز چهارشنبه نوسان محدود 5 تومانی را در برخی از سایزهای پایین داشت؛ اما در اغلب موارد قیمت‌ها ثابت بود.
 • آیا آمار تولیدات چین واقعی است ؟
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  یک موسسه مشاوره در انگلستان اعلام داشته که تولید فولاد در چین بیش از آمار منتشر شده توسط دولت این کشور می باشد. بر اساس برآورد این موسسه چین در سال جاری بیش از 670 میلیون تن فولاد تولید خواهد کرد در حالی که آمارهای رسمی میزان تولید فولاد را 627 میلیون تن اعلام کرده است.
 • پیش بینی بهبود تقاضا در اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- اکثر توزیع کنندگان اروپایی پیش بینی می کنند برای ماههای آینده بازار فولاد در اروپا بهتر گردد.
 • افت مجدد قیمت ورق گرم در چین
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  قیمت ورق گرم در چین پس از پشت سر گذاشتن یک هفته روند صعودی مجددا روز جمعه کاهش یافت. از آنجایی که افزایش قمیت معاملات فیوچرز باعث رشد قیمت شده بود و نه تقاضا، احتمال افت قیمت این محصول در بازار وجود داشت. البته با توجه به پایین بودن موجودی انبارها، احتمال افت شدید قیمت ها ضعیف است.
 • بازار ورق گرم صادراتی ژاپن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- اخیرا ژاپنی ها معاملات ورق گرم را با کشورهای خاورمیانه و آمریکای لاتین برای تحویل در ماه آگوست در قیمت 700 تا 730 دلار هر تن سی اند اف بسته اند که مشابه قیمت های جهانی می باشد.