تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بازار ورق ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق ترکیه همچنان ضعیف است. علی رغم رکود تقاضا قیمت ها کاهش نمی یابد چون قیمت مواد اولیه در سطح جهان بالاست. علاوه بر این با حساب 9 درصد تعرفه واردات ورق گرم به ترکیه، در حال حاضر قیمت های پیشنهادی وارداتی قدرت رقابت ندارند.
 • بازار ورق امریکا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق در امریکا به کف خود رسیده است. به طوری که قیمت ورق گرم از 890 دلار هر شورت تن آوریل به 700 دلار در هر شورت تن رسیده در حالیکه هزینه تولید نسبتا ثابت مانده است.
 • ادامه تنزل قیمت ورق گرم
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- ورق گرم این هفته هم در چین رو به تنزل بود. علت اصلی آن ضعف تقاضاست متوسط قیمت ورق گرم برای نیمه دوم سال جاری 10 دلار کاهش یافت و به 724 دلار هر تن رسید.
 • رکود در اروپا، رونق تجارت فولاد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- با افزایش رکود در اروپا، تجار بزرگ برای کوتاه کردن زمان تحویل کالا به جای سفارش تولید به کارخانه ها به خرید از منابع موجود در بازار روی آورده اند این امر باعث رونق خرید و فروش فولاد در بین تجار اروپا شده است.
 • بدبینی نسبت به فصل سوم اروپا
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- توزیع کننده های فولاد اروپا معتقدند که رکود فعلی بازار تنها یک رکود فصلی نیست و بدلیل مشکلات مالی تا اواخر فصل سوم امسال ( اوایل مهر ماه) ادامه خواهد داشت قیمت ها تا پایان تابستان همچنان پایین خواهد ماند ولی معلوم نیست بعد از تابستان وضع اصلاح شود.
 • گره کور پروژه فولاد خرمشهر باز می‌شود؟
  چشم امیدها به صندوق توسعه ملی است
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  در حالی که حدود پنج سال از آغاز کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی پروژه ساخت مجتمع آهن فولاد خرمشهر می‌گذرد، آخرین اخبار دریافتی از روند اجرای این پروژه نشان می‌دهد که هنوز حتی مجریان اصلی این پروژه نیز مشخص نشده‌اند.
 • رشد 66/206 درصدی معاملات دیروز بازار بورس
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  بازار بورس با توجه به برگزاری انتخابات مجامع طبق روزهای گذشته روز خوبی را آغاز کرد بطوری که با رشد 66/206 درصدی شاخص سهام روبرو شده است.
 • تحقق 26 درصدی پیش‌بینی سود هر سهم از سوی کگل
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- شرکت گل‌گهر عملکرد سه ماهه خود را به بازار اعلام کرد. براساس اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار، «کگل» در حالی با کاهش 7 درصدی پیش‌بینی فروش امسال نسبت به سال مالی قبل همراه است که در فصل بهار از فروش محصولات خود بیش از یک‌هزار و 8/715 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
 • ورق به کف و تیرآهن به سقف قیمت رسید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بورس کالا – طی هفته گذشته در بازارهای فولادی روند قیمت‌ها بسیار آرام بوده و با وجود تلاش فروشنده‌ها برای بالا بردن قیمت‌ها، تقاضا همچنان ضعیف بود و پیش‌بینی مشخصی از آینده و روند قیمت‌ها به خصوص در بخش مقاطع وجود ندارد.
 • قیمت فولاد خصوصی‌ها بدون تغییر
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بنگاه‌ها - در نخستین روز از هفته جاری، فولاد تولیدی فولادسازان بخش خصوصی از ثبات نرخ برخوردار بود.