تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بازار بیلت سی آی اس
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۴ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- از نیمه دوم جولای بازار صادرات بیلت سی آی اس آرام شده است. اغلب کارخانه ها تولید آگوست را پیش فروش کرده تعداد معدودی پیش فروش سپتامبر را آغاز نموده اند.
 • بازار بیلت در جنوب شرق آسیا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۴ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار واردات بیلت جنوب شرق آسیا به ویژه تایلند بهبود یافته است. ده روز قبل حدود 40 هزار تن بیلت روسیه 675 دلار سی اف آر تایلند معامله شد. بیلت کره نیز همان زمان 675 دلار سی اف آر فیلیپین بود.
 • نوسان منفی قیمت آهن در بورس کالا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  منیژه حیاتی- همانطور که پیش‌بینی شده بود روز گذشته همزمان با عرضه محصول فولادسازان خصوصی و دولتی در بورس کالا قیمت سبد میلگرد و تیرآهن ذوب‌آهن اصفهان به‌رغم اینکه تا روز قبل با قیمت پایه 8889 ریال به خریداران پیشنهاد شده بود در تابلوی بورس به 8825 ریال کاهش یافت.
 • تداوم ثبات قیمت فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بنگاه‌ها - برای دومین روز متوالی در هفته جاری نرخ فولاد تمامی شرکت‌های فولادی بخش خصوصی از ثبات برخوردار بود.
 • تثبیت قیمت میلگرد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بورس کالا – با وجود اینکه معمولا پس از عرضه‌های ذوب‌آهن در بورس، بازار آزاد با افزایش قیمت‌ها مواجه می‌شد، اما دیروز به دلیل کاهش نرخ این محصول در بورس در بازار آزاد نیز قیمت میلگرد ثابت ماند و نوسان تیرآهن نیز محدود بود؛ به طوری که در بالاترین رقم 8 هزار تومان رشد کرد، سایز 16 و 24 آن ثابت ماند.
 • دولت برای عرضه سنگ آهن مصمم است
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  سنا - مدیرعامل بورس کالا اواسط اردیبهشت ماه امسال از موافقت وزارت صنایع و معادن برای عرضه سنگ آهن در این شرکت خبر داد که با توجه به پذیرش سنگ‌آهن،‌ این محصول به زودی روی تابلوی معاملات بورس می‌رود.
 • افتتاح خط تولید فولاد ریزی ممتد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- با حضور کره‌ای، معاون وزیر صنایع و معادن خط تولید فولاد‌ریزی ممتد که توسط مجتمع پولاد کیمیا در اصفهان طراحی و ساخته شده، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 • بازار بیلت چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت در شمال چین روندی صعودی دارد البته از سرعت آن کاسته شده است.
 • بازار فولاد جهان در یک نگاه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته قیمت سنگ آهن روندی صعودی داشت. علی رغم این که ترکیه بیش از 200 هزار تن قراضه خریداری نمود، قیمت آن نسبتا با ثبات بود. تقاضای بالای میلگرد در بازار داخلی چین و ترکیه در نتیجه تقاضای بالای ساخت و ساز به ثبات قیمت سنگ آهن و قراضه کمک نموده است.
 • بازار میلگرد امارات
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی میلگرد در امارات هفته های آتی احتمال رشد ندارد چون عوامل مختلفی مصرف فولاد این کشور را کاهش داده و محموله ای از میلگرد ترکیه اوایل آگوست وارد بازار این کشور می شود.