تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بحرین و رکورد گرانترین ساخت و ساز
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بر اساس گزارش موسسه بین المللی تولید و ساخت، بحرین گرانترین نرخ ساخت و ساز را در خاور میانه داراست. بر اساس آخرین تحقیقات هزینه ساخت و ساز در بحرین معادل انگلستان و 6 درصد بیشتر از همسایه خود، قطر می باشد. قطر رتبه پانزدهم را در این لیست دارد و بالاتر از امریکا، روسیه و چین قرار گرفته است.
 • 128 میلیارد دلار برای بازسازی ژاپن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش نیکی دولت ژاپن تصمیم دارد اوراق ارزی را تا سقف 10 هزار میلیارد ین حدودا 125 میلیارد دلار برای بازسازی مناطق زلزله زده خرج کند همین طور مبلغ 3 هزار میلیارد ین دیگر با صرفه جویی از منابع جایگزین برای این منطقه هزینه خواهد شد.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت های سنگ آهن استیل ایندکس حاکی از آن است که شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 و 58 درصد سی اف آر چین هفته گذشته علی رغم افت کرایه حمل کمی رشد داشت.
 • ادامه رشد شاخص بورس در برابر جریان منفی بخشی از بازار
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  خبرگزاری فارس: شاخص کل بورس برای نهمین روز متوالی با کمک دو شرکت مخابرات و فولاد با افزایش 143 واحدی به ثبات رسید.
 • منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با محوریت مس و پسته احداث می شود
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  مدیر عامل شرکت NCE : درطراحی منطقه اقتصادی ویژه رفسنجان به دو عنصرطلای سرخ و طلای سبز باید توجه ویژه شود.
 • در معاملات روز دوشنبه؛ قیمت مس در بورس لندن کاهش یافت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  طی معاملات روز دوشنبه در بازار فلزات لندن، مس با کاهش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 9 هزار و 620 دلار صورت گرفت.
 • فولاد مبارکه تیرماه 478 هزار تن محصول روانه بازار کرد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اعلام کرد: این شرکت در تیر ماه امسال 478 هزار و 500 تن انواع محصولات فولادی به بازار عرضه کرد که این میزان 8 هزار و 500 تن بیش از برنامه ماهانه این شرکت است.
 • تولید فولاد در جهان به 757 میلیون تن رسید
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  گروه بورس کالا- طی شش ماهه نخست امسال تولید فولاد با رشد 6/7 درصدی به 757 میلیون و 771 هزار تن رسید. در همین حال میزان تولید فولاد خام جهان در سال 2009 که دوره رکود بازار محسوب می‌شود معادل 551 میلیون و 181 هزار تن بود. فولاد در 6 ماه نخست امسال بیشترین میزان تولید را از آن خود ثبت کرد. رشد تولید فولاد خام چین به رغم محدودیت در تولید و از رده خارج شدن تولید‌کنندگان قدیمی همچنان با تولید 350 میلیون و 543 هزار معادل 6/9 درصد بود.
 • بازار فولاد خصوصی‌ها همچنان با ثبات
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  میلگرد اغلب تولیدکنندگان در معاملات دیروز در بازار غیررسمی بدون تغییر قیمت بود و تنها میلگرد سایز 14 تا 20 آریان فولاد رشد نرخ یک درصدی داشت. نبشی تولیدکنندگان بخش خصوصی نیز بدون نوسان قیمت در بازار غیررسمی به ثبت رسید. شمش فولاد در بازار داخل در رکود کامل قرار داشت.
 • آهن باز هم افت نرخ داشت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  گروه بورس کالا – در معاملات روز گذشته در بازار آهن قیمت میلگرد و تیرآهن روی روند نزولی قرار گرفت. بر این اساس، میلگرد نیم تا 2 درصد ارزان شد و تیرآهن نیز در سایزهای کوتاه از یک هزار تا 4 هزار تومان و در سایز‌های بالا از 2 تا 8 هزار تومان در هر شاخه ارزان شد.